LaLiga: Raphael Varane spasio Real Madrid nove blamaže, Modrić igrao, Sevilla treća

Subota, 06. veljače 2021. 18:11 Napisao/la  SC
Raphael Varane

Sevilla je osvojila bodove protiv Getafea u utakmici koju su gosti završili s desetoricom igrača, Dakonam je pocrvenio u 54. minuti.

Domaćini su brojčanu premoć realizirali trima pogocima iako je utakmica bila otvorena sve do 82. minute.

Ivan Rakitić nije bio u rosteru Seville zbog kartona.

Nogometaši Real Madrida preokretom su u Hueseci došli do pobjede u utakmici 22. kola LaLige.

Momčad Zinediena Zidanea u 48. minuti bila je u minimalnom rezultatskom zaostatku nakon što je Gallan Huescu doveo u vodstvo, ali onda se ukazao Raphael Varane i dvama pogocima spasio Madriđane nove rezultatske blamaže.

Luka Modrić odigrao je svih 90 minuta u pobjedi Real Madrida.

Utakmice 22. kola: Levante – Granada 2:2 (Morales 30, 67/Kenedy 43, Soldado 90+2), Huesca – Real Madrid (Galan 48/Varane 55, 84), Elche - Villarreal 2:2 (Carillo 49, Boye 64/Moreno 16, 35), Sevilla - Getafe 3:0 (El Haddadi 67, Gomez 82, El Nesry 89)

Poredak: Atletico 50 (19), Real Madrid 43 (21), Sevilla 42 (21),  Barcelona 40 (20), Villareal 36, Real Sociedad 32 (21)...