LaLiga: Messijev hat-trick iz prekida, Modrić asistirao u pobjedi

Subota, 09. studenog 2019. 20:29 Napisao/la  SC
Leo Messi
Leo Messi

Sjajni Leo Messi ostvario hat-trick iz prekida: prvi pogodak postigao je iz penala, a dva iz tehnički savršeno izvedenih slobodnih udaraca.

Kada je Olaza u 42. minuti izjednačio iz efektnog slobodnjaka, Messi kao je prihvatio izazov i na djelu pokazao tko je najveći majstor slobodnih udaraca na svijetu.

Na kraju prvoga i početku drugoga poluvremena, Messi je savršenim udarcima preko "živog zida" zatresao mrežu.

Ivan Rakitić nije igrao.

Luka Modrić asistirao je Velverdeu za četvrti pogodak Real Madrida u uvjerljivoj pobjedi protiv Eibara.

Modrić je odigrao cijelu utakmicu što je dobra najava uoči utakmice Hrvatske i Slovačke.

Utakmice 13. kola: Alaves - Valladolid 3:0 (Joselu 26, Pina 32, Perez 75-11m), Valencia - Granada 2:0 (Waas 74, Torres 90+7), Eibar - Real Madrid (Benzema 17, 29-11m, S. Ramos 20-11m, Valverde 61), Barcelona - Celta Vigo 4:1 (Messi 23-11m, 45+1, 48, Busquets 85/Olaza 42)