LaLiga: Barcelona bolja od Getafea, Rakitiću 15 minuta, Budimir igrao u pobjedi Mallorce

Subota, 15. veljače 2020. 15:07 Napisao/la  SC
Soria (Getafe) i Griezmann (Barcelona)

Ante Budimir odigrao je svih 90 minuta u domaćoj pobjedi svoje Mallorce nad Alavesom.

Završilo je 1:0, a strijelac jedinog pogotka bio je Cucho u 63. minuti.

Mallorca je imala u 32. minuti i kazneni udarac, ali je Sevillin pokušaj obranio vratar Pacheco.

Barcelona je slavila 2:1 protiv Getafea te se tako izjednačila na vrhu tablice s Real Madridom koji ima utakmicu manje.

Katalonska momčad povela je u 33. minuti golom Antoinea Griezmanna kojem je asistirao Messi.

Messi je primio loptu na oko 25 metara od vrata i bez gledanja gurnuo u prostor za Griezmanna koji je onda mirno poentirao.

Drugi gol Barcelone postigao je šest minuta kasnije Sergi Roberto na asistenciju Juniora Firpa, a jedini gol za Getafe postigao je Angel Rodriguez, nogometaš kojeg je Barcelona navodno već kupila od Getafea za deset milijuna eura.

MRakitić je ušao s klupe u 77. minuti kao zamjena za Arthura.

Utakmice 24. kola: Mallorca - Alaves 1:0 (Cucho 63), Barcelona - Getafe 2:1 (Griezmann 33, Roberto 39/ Angel 66), Villarreal - Levante 2:1 (Moreno 9, Gomez 61/ Mayoral 56)