Kup: Leo Messi osigurao Barceloni minimalnu prednost nakon prve utakmice protiv Atletica

Četvrtak, 22. siječnja 2015. 00:14 Napisao/la  SC

Prva utakmica 1/4 finala Kupa kralja: Barcelona - Atletico 1:0

Pogotkom Lea Messija u 85. minuti Barcelona je stekla minimalnu prednost (1:0) pred uzvratnu utakmicu 1$finala Kupa kralja protiv Atletica. Sudac je dosudio kazneni udarac zbog diskutabilnog prekršaja nad Busquetsom, Messijev udarac s bijele točke vratar Oblak odbio je Argetincu, koji nije moga promašiit iz drugoga pokušaja - 1:0.

Tipična utakmica između Barcelone i Atletica na Camp Nou ponudila je uobičajenu dominaciju domaćina u posjedu lopte i homogenu obranu gostiju.

Mario Mandžukić u igru je ušao u nastavku utakimice umjesto Torresa, Iva Rakitić zapaženo je igrao do 76. minute.

BARCELONA: Ter Stegen, Alves, Pique, Mascherano, Alba, Busquets, Rakitić (76 Xavi), Iniesta (87 Bartra), Messi, Neymar, Suarez

ATLETICO: Oblak, Juanfran, Miranda, Godin, Siqueira, Suarez, Gabi (86 Raul Jimenez), Koke, Turan, Griezmann (65 Raul Garcia), Torres (46 Mandžukić)

Prva utakmica 1/4 finala Kupa kralja: Barcelona - Atletico 1:0 (Messi 85)