Kup Kralja: Leo Messi opet zabio iz slobodnjaka, Ivan Rakitić igrao u završnici

Četvrtak, 12. siječnja 2017. 00:14 Napisao/la  SC

Barcelona pobijedila (3:1) Athletico pogocima Suareza, Neymara i Messija

Barcelona je pobijedila (3:1) Athletico u Kupu kralja trima pogocima udarne trojke, Suareza (35), Neymara (48-11m) i Messija (78), te ukupnim rezultatom 4:3 ostvarila plasman u četvrtinu finala.

Leo Messi opet je zabio pogodak iz slobodnog udarca dvije minute prije nego što je u igru ušao Ivan Rakitić.

Messi je postigao tri pogotka iz slobodnih udaraca u zadnje tri utakmice!

U ostalim utakmicama Alaves i Deportivo osigrali su 1:1, gosti idu dalje zbog rezultata (2:2) prve utakmice.

Cordoba je izgubila (1:2, prva utakmica 0:0) i ispala od Alcorcona, Villarreal i Real Sociedad osigrali su 1:1, pa su gosti ostvarili plasman u četvrtfinale zahvaljujući pobjedi (3:1) u prvoj utakmici.