Kup: Barcelona eliminirala Atletico, svih pet pogodaka postignuto u prvom poluvremenu

Srijeda, 28. siječnja 2015. 23:29 Napisao/la  SC

Uzvratna utakmica 1/4 Kupa: Atletico - Barcelona 2:3

Nogometaši Barcelone prvi su polufinalisti Kupa kralja nakon što su u uzvratnoj utakmici četvrtfinala u Madridu pobijedili Atletico rezultatom 3:2 i ukupnim rezultatom 4:2 prošli dalje.

U prvom poluvremenu palo je svih pet pogodaka. Atraktivna utakmica obilovala je uzbuđenjima, a zanimljivo je da su dvojica igrača Atletica dobili crvene kartone nakon što je utakmica rezultatski rješena.

Gabi je dobio crveni karton zbog udaranja protivnika na putu prema svlačionici uoči odmora, Mario Suarez isključen je u 84. minuti.

Ivan Rakitić izašao je iz igre u 70. minuti, Mario Mandžukić nije ulazio u igru.

ATLETICO: Oblak, Juanfran (Gámez 58), Miranda, Giménez, Siqueira, Raúl García, Gabi, Suárez, Turan (Calmache 63), Torres, Griezmann (Ñíguez 45)

BARCELONA: ter Stegen, Dani Alves, Piqué, Mascherano (Mathieu 62), Alba, Rakitić (Alcántara 70), Busquets, Iniesta, Messi, Suárez, Neymar (Pedro 77)

Uzvratna utakmica 1/4 Kupa: Atletico - Barcelona 2:3 (Torres 1, Raúl García 30-11m/Neymar 9, 41, Miranda 38-ag)