Wolfsburg uspješniji od Kiela u borbi za Bundesligu, Brekalo strijelac drugog pogotka

Četvrtak, 17. svibnja 2018. 22:51 Napisao/la  SC
Slavlje Wofsburga u prvom susretu protiv Kiela

Wolfsburg i Kiel se bore za Bundesligu.

U prvoj utakmici doigravanja je prvoligaš je slavio pred domaćim navijačima 3:1, a u pobjedi je sudjelovao i Josip Brekalo.

Brekalo, koji se u siječnju vratio na Volkswagen Arenu pomoći momčadi u borbi za ostanak, upisao se u strijelce u 40. minuti igre kada je zabio za prednost od 2:1 svoje momčdi.

Pucao je s ruba kaznenog prostora, loptu je zahvatio dok je još bila u zraku i bombastično je pospremio u mrežu.

Wolfsburgu je vodstvo na utakmici u 13. minuti osigurao Origi, a prije Brekalovog gola u strijelce se upisao Schindler koji je u 34. minuti poravnao na 1:1.

Konačni rezultat postavio je Malli u 56. minuti.

Brekalo je odigrao 90 minuta, kombinirano je za Stuttgart i Wolfsburg ove sezone odigrao 28 utakmica i pri tome zabio pet golova, a dva je puta i asistirao.