NJEMAČKO PRVENSTVO

Lakić strijelac za Eintracht, Bayer u Ligi prvaka

Subota, 04. svibnja 2013. 18:11 Napisao/la  SC

Rezultati 32. kola: Eintracht - Fortuna Dusseldorf 3:1, Nurnberg - Bayer 0:2,  Stuttgart - Greuter Furth 0:2

Hrvatski internacionalac Srđan Lakić upisao se među strijelce u subotnjim dvobojima 32. kola Bundeslige. Eintracht je u Frankfurtu pobijedio Fortunu 3:1. a Lakić je gol zabio u petoj minuti nastavka.

Domaća momčad povela je u 30. minuti iz jedanaesterca kojeg realizirao Alexander Meier. U petoj minuti drugog poluvremena Lakić je pogodio glavom nakon ubačaja Inuija iz kuta. Fortuna je smanjila preko Danija Schahina u 78. minuti. Konačan rezultat postavio je Meier deset minuta kasnije.

Rezultati 32. kola: Eintracht - Fortuna Dusseldorf 3:1 (Meier 31-11m, 87, Lakić 50/Schahin 78), Nurnberg - Bayer 0:2 (Toprak 27, Kiessling 62-11m), Werder - Hoffenheim 2:2 (Hunt 20-11m, Bruyne 24/Schipplock 86, 90), Hannover - Mainz 2:2 (Sobiech 37, Diouf 70/Müller 25, 79), Stuttgart - Greuter Furth 0:2 (Sakai 52-ag, Azemi 89)