Erling Haaland postigao pet pogodaka za manje od sat vremena

Subota, 25. siječnja 2020. 09:18 Napisao/la  SC
Erling Haaland

Erling Haaland ušao je u igru u 66. minuti utakmice 19. kola i postigao dva pogotka u pobjedi (5:1) Borussije Dortmund protiv Kolna.

Time je 19-godišnji napadač postao prvi igrač u povijesti Bundelige koji je u prve dvije utakmice postigao pet pogodaka za manje od sat vremena.

Haaland je debitirao u 18. kolu, igrao je od 57. minute protiv Augsburga i ostvario hat-trick.

Statistika mladoga norveškog napadača je impresivna, postigao je pet pogodaka za 57 minuta!

Haaland je stigao u Borussije iz RB Salzburga za 20 mil. eura, za njega su se otimali najveći europski klubovi.