Bundesliga: Wolfsburg pobijedio HSV, Olić, Perišić i Iličević strijelci

Subota, 19. travnja 2014. 21:15 Napisao/la  SC

Utakmica 31. kola: HSV - Wolfsburg 1:3

Bundesliga, 31. kolo

HSV - WOLFSBURG 1:3

Imtech Arena. Gledatelja: 56.279. Sudac: Sippel.

Strijelci: 0:1 Perišić (2'), 0:2 De Bruyne (42'), 0:3 Olić (49'), 1:3 Iličević (58').

Crveni karton: Gustavo (90', drugi žuti).

HSV: Adler, Westermann,  Mancienne,  Diekmeier, Iličević (od 86' Maggio), Tesche, Jiraček, Rincon (od 73' Demirbay), Arslan (od 56' John), Çalhanoğlu, Zoua.

WOLFSBURG: Grun, Naldo, Rodridguez, Knoche, Polak (od 86' Medojević), Gustavo, Perišić, Trasch, De Bruyne, Arnold (od 76'  Vieirinha), Olić (od 83' Schafer).

Nogometaši Wolfsburga slavili su na gostovanju kod HSV-a gurnuvši svojeg suparnika još jedan korak bliže drugoj ligi. Bila je to utakmica u kojoj su čak tri hrvatska nogometaša postigla gol.

Već u drugoj minuti Ivan Perišić je doveo vukove u vodstvo, dok je Ivica Olić, koji je asisitrao za drugi gol, potvrdio pobjedu u 49. minuti - 0:3.

Ivo Iličević uspio je u 58. minuti samo smanjiti i postići počasni gol.