NJEMAČKO PRVENSTVO

Bezjak debitirao u pobjedi protiv Kovača

Subota, 10. rujna 2016. 19:22 Napisao/la  SC

Utakmice 2. kola: Darmstadt - Eintracht Frankfurt 1:0, Wolfsburg - Koln 0:0

Roman Bezjak deibitirao je za Darmstadt u pobjedi (1:0) protiv Eintrachta. Bivši napadač Rijeke bio je u početnoj postavi, koja je igrala protiv momčadi Nike Kovača.

Darmstadt je pobijeido pogotkom Ben Hatire u 90. minuti, Bezjak je izašao iz igre u 67. minuti.

Josip Brekalo igrao je od 82. minute za Wolfsburg u utakmici bez golova protiv Kolna.

Utakmice 2. kola: Darmstadt - Eintracht Frankfurt 1:0 (Ben Hatira 90), Ingolstadt - Hertha 0:2 (Ibišević 8, Schieber 86), Leverkusen - Hamburg 3:1, Freiburg - Borrusia (M) 3:1 (Philipp 54, 85, Petersen 88/Hazard 35), Wolfsburg - Koln 0:0