Bundesliga: Niko Kovač debitirao pobjedom, veterani Bayerna odigrali presudne poteze

Petak, 24. kolovoza 2018. 23:07 Napisao/la  SC

Utakmica 1. kola Bundeslige: Bayern - Hoffenheim 3:1. Andrej Kramaić nije bio u sastavu Hoffenheima zbog ozljede koljena

Niko Kovač ostvario prvu pobjedu

Niko Kovač debitirao je na klupi Bayerna pobjedom protiv Hoffenheima.

U 1. kolu Bundeslige igrale su dvije momčadi koje predstavljaju njemački nogomet u Ligi prvaka, derbi na Allianz Areni pripao je Bayernu koji je u završnici utakmice uspio postići dva pogotka.

U 76. minuti Ribery je doslovno iznudio kazneni udarac koji je izveo Lewandowski.

Vratar Bauman obranio je udarac koji je ponovljen nakon pregleda VAR-a zbog nepravilne pozicije vratara Hoffenheima.

Lewandowski je drugi put bio precizan 2:1.

Nakon toga na intervenciju VAR-a poništen je pogodak Mullera rukom, a u 90. minuti Robben je izašao sam ispred Baumana i zakucao loptu za 3:1.

U 57. minuti Szalai je izjednačio, utakmica je ušla u razdoblje neizvjesnosti.

Schulz je imao zadnju priliku pokvariti Kovečv debi, nakon toga odgovornost su preuzeti Bayernovi veterani Ribery i Robben koji su odigrali presudne poteze.

Andrej Kramaić nije bio u sastavu Hoffenheima zbog ozljede koljena.

Utakmica 1. kola Bundeslige: Bayern - Hoffenheim 3:1 (Muller 22, Lewandowski 76-11m, Robben 90/Szalai 57)