NJEMAČKO PRVENSTVO

Mandžukić pogotkom započeo preokret Bayerna

Subota, 02. studenog 2013. 17:33 Napisao/la  SC

Rezultati 11. kola:  HSV - Borussia (M) 0:2,  Hertha - Schalke 0:2, Hoffenheim - Bayern 1:2

Nogometaši Bayerna osvojili su tri boda na gostovanju kod Hoffenheima u utakmici 11. kola. Bavarci su na putu do pobjede morali nadoknaditi pogodak zaostatka.

Naime, domaćin je poveo pogotkom Sulea u 34. minuti. Pet minuta kasnije Bayern je izborio slobodan udarac na dvadesetak metara. Ribery je uputio udarac, kojega je Mandžukić sretno i spretno skrenuo u mrežu - 1:1 Bayern je nastavio tražiti pobjedu koju je osigurao Müller u 75. minuti.

Milan Badelj odigrao je cijelu utakmicu u porazu HSV-a od Borussije (M), a Ivo Iličević ušao je u igru u 73. minuti.

Wolfsburg je slavio na gostovanju Eintracht 2:1, Ivan Perišić odigrao je cijelu utakmicu za vukove, Ivica Olić zamijenjen je u 90. minuti.

Rezultati 11. kola: Braunschweig - Bayer (L) 1:0 (Kumbela 81'),  HSV - Borussia (M) 0:2 (Kruse 23', 63'),  Hertha - Schalke 0:2 (Szalai 26', Draxler 90'), Hoffenheim - Bayern 1:2 (Sule 34'/ Mandžukić 39', Muller 75'),  Nurnberg - Freiburg 0:3 (Klaus 57', Darida 79', Mehmedi 88'), Eintracht - Wolfsburg 1:2 (Meier 35'/Anderson 2'-ag, Arnold 82').