Bundesliga: Borna Sosa igrao u remiju, Mainz uzeo bod u Dortmundu

Subota, 16. siječnja 2021. 17:37 Napisao/la  SC
Borna Sosa
Borna Sosa

Borna Sosa odigrao je cijelu utakmicu za Stuttgart u domaćem remiju s Borussijom (M).

Nogometaši Borussije Dortmund upisali su novi kiks, ovoga puta na domaćem terenu protiv fenjeraša Mainza.

Gosti su u 57. minuti poveli preko Oztunalija, Meunier je u 73. minuti poravnao rezultat, a tri minute kasnije Borussija je imala prigodu za pobjedu.

No, Reus je promašio najstrožu kaznu.

Wolfsburg i Red Bull Leipzig odigrali su 2:2 u deribiju, ovim bodom momčad iz Leipziga još je jednom propustila prigodu preuzeti bundesligaški vrh.

Dani Olmo igrao je do 90. minute.

Utakmice 16. kola: Borussia Dortmund – Mainz 1:1 (Meunier 73/Oztunali 57), Koeln – Hertha 0:0, Hoffenheim – Arminia 0:0, Werder – Augsburg 2:0 (Gebre 84, Agu 88), Wolfsburg – RB Leipzig 2:2 (Weghorst 22, Steffen 35/Mukiele 5, Orban 54), Stuttgart - Borussia (M) 2:2 (Gonzales 58, Wamangituka 90+6-11m/Stindl 35-11m, Zakaria 61)

Poredak: Bayern 33 (15), RB Leipzig 32, Bayer Leverkusen 29, Union Berlin 28, Wolfsburg 26, Borussia (M) 25,...