Bundesliga:Sosa asistent, Lewandowski postigao 28 pogodaka, Pongračić pocrvenio

Subota, 27. veljače 2021. 18:15 Napisao/la  SC
Robert Lewandowski

RB Leipzig zadržao je priključak s Bayernom nakon pobjede u dramatičnoj završnici utakmice protiv Borussije (M).

Do 57. minute RB Leipzig je gubio 0:2, pobjedu je ostvario pogotkom u 93. minuti.

Dani Olmo asistirao je za drugi pogodak.

Bayern je napunio mrežu Kolna i održao razmak ispred RB Leipziga na vrhu ljestvice, Lewandowski je postigao čak 28 pogodaka u 23 kola!

Borna Sosa asistirao je za treći pogodak Stuttgarta u uvjerljivoj pobjedi protiv Schalkea, Marin Pongračić dobio je crveni karton u 94. minuti.

Stoper Wolfsburga dobio je drugi žuti karton nekoliko minuta prije nego što su njegovi suigrači proslavili pobjedu protiv Herthe.

Josip Brekalo nije bio u rosteru Wolfsburga zbog ozljede.

Utakmice 23. kola: Bayern - Koln 5:1 (Choupo-Moting 18, Lewandowski 33, 65, Gnabry 82, 86/Skhiri 49), Borussia Dortmund - Arminia Bielefeld 3:0 (Dahoud 48, Sancho 58, Reinier 81), Stuttgart - Schalke 5:1 (Endo 10, 26, Kalajdžić 34, Klement 88, Didavi 90+2/Kolašinac 40), Wolfsburg - Hertha 2:0 (Klunter 38-ag, Lacroix 89), RB Leipzig - Borussia (M) 3:2 (Nkunku 57, Poulsen 66, Sorloth 90+3/Hofmann 6-11m, Thuram 19)

Poredak: Bayern 52, RB Leipzig 50, Wolfsburg 45, Eintracht 42,...