NJEMAČKO PRVENSTVO

Kramarićev Hoffenheim bolji od Eintrachta Nike Kovača

Subota, 09. travnja 2016. 17:24 Napisao/la  SC

Utakmice 29. kola: Werder - Augsburg 1:2, Eintracht - Hoffenheim 0:2, Stuttgart - Bayern 1:3

Niko Kovač nije uspio ostvariti domaću pobjedu sa svojim Eintrachtom u srazu sa Hoffenheimom Andreja Kramarića. Gosti su bili uspješniji sa 2:0.

Eintracht je povesti mogao u 9. minuti, no Castaignos je loptu poslao glavom pored lijeve stative. Sjajnu priliku imao je Kramarić u 34. minuti, no Hradecky je uspješniji loptu je odbio, a zatim je zaustavio i novi Kramarićev pokušaj iz odbijanca. Baumann zaustavlja udarac Castaignosa u 36. minuti, a zatim i pokušaj Ben Hatire tri minute kasnije.

Gostujuća obrana zaustavlja udarac Zambrana u 53. minuti. U 62. minuti Hoffenheim vodi pogotkom Amire. Hradecky u 90. brani udarac Kramarića, no zatim Uth iz novog pokušaja pogađa za 0:2.

EINTRACHT: Abraham, Aigner, Ben Hatira, Castaignos (65 Seferović), Chandler, Djakpa, Hasebe, Hradecky, Kittel (76 Fabian), Stendera, Zambrano (57 Ayhan)

HOFFENHEIM: Baumann, Kaderabek, Kramarić, Ochs (61 Amiri), Rudy, Scharf, Strobl, Sule Toljan, Vargas (46 Uth), Volland (86 Polanski)

Utakmice 29. kola: Werder - Augsburg 1:2 (Grillitsch 43/Finnbogason 53, Hong 87), Eintracht - Hoffenheim 0:2 (Amiri 62, Uth 90), HSV - Darmstadt 1:2 (Holtby 90/ Sulu 38, Gondorf 54), Ingolstadt - Borussa (M) 1:0 (Hartmann 88), Stuttgart - Bayern 1:3 (Didavi 63/ Niedermaier 31-ag, Alaba 52, Costa 89), Wolfsburg - Mainz 05 1:1 (Schuerrle 53/ Jairo 66)