Bundesliga: Kramarić strijelac i asistent u pobjedi Hoffenheima, Pjaca donio trobod

Subota, 03. ožujka 2018. 17:30 Napisao/la  SC
Andrej Kramarić (Hoffenheim)

Hoffenheim je pobijedio u gostima kod Augsburga, a gol domaćih načeo je Andrej Kramarić.

Nakon sjajne obrane Hitza Gnabryu u 21. minuti te pokušaja Schmida da dovede domaće u vodstvo u 23. minuti, Kramarić je zatresao mrežu.

Igrala se 30. minuta i Kramarić je glavom zatresao mrežu uz lijevu stativu.

U 50. minuti Kramarić se upisao u asistente kada je idealnom loptom poslužio Gnabrya koji pogađa za 0:2.

Gregoritsch ej mogao smanjiti vodstvo gostiju u 82. minuti, no lopta je prošla pored desne stative.

Kramarić je igru napustio u 73. minuti.

Do nove pobjede doašo je Kovačev Eintracht zahvaljujući pogotku Dannya da Coste u 39. minuti nakon ubačaja iz kuta de Guzmana.

Rebić je igrao za pobjedničku momčad do 89. minute, a Josip Elez je utakmicu pratio s klupe Hannovera.

Hamburger i Mainz su odigrali bez golova.

Mainz je ostao bez Baloguna u 61. minuti koji je isključen nakon drugog žutog kartona, a gol za domaće propustio je zabiti Filip Kostić s bijele točke.

Schalke je pobijedio Herthu minimalnim rezultatom, a jedini pogodak na utakmici djelo je Marka Pjace u 37. minuti na asistenciju Di Santa.

Pjaca je zamijenjen u 66. minuti.

Bayer Leverkusen slavio je u gostima kod Wolfsburga 1:2.

Alario je doveo u goste pogotkom sa bijele točke u 31. minuti.

Na 0:2 povisio je Brandt prebacivši vratar u 78. minuti, a samo dvije minute kasnije Mehmedi je smanjio na 1:2.

U prvoj minuti sudačke nadoknade Wolfsburg je ostao bez Williama zbog drugog žutog kartona.

Utakmice 25. kola: Augsburg - Hoffenheim 0:2 (Kramarić 30, Gnabry 50), Eintracht Frankfurt - Hannover 1:0 (da Costa 39), Hamburger - Mainz 0:0, Schalke - Hertha 1:0 (Pjaca 37), Wolfsburg - Bayer Leverkusen 1:2 (Mehmedi 79/ Alario 31-11m, Brandt 78), Leipzig - Borussia (D) 1:1 (Augustin 29/ Reus 38)

Poredak: Bayern 60, Schalke 43, Borussia (D) 42, Eintracht 42, Bayer Leverkusen 41, Leipzig 39...