Bundesliga: Kramarić pobijedio Jedvaja, Olmo asistirao, RB Leipzig i Borussia (D) posustali

Srijeda, 17. lipnja 2020. 22:42 Napisao/la  SC
Andrej Kramarić

Tin Jedvaj igrao za Augsburg lijevog braniča do 81. minute, Andrej Kramarić igrao od 46. minute za Hoffenheim u pobjedi.

Dani Olmo asistirao je Timu Werneru za pogodak prije nego što je izašao u 63. minuti.

U završnici utakmice Fortuna je uspjela izjednačiti što bi bilo najveće iznenađenje kola da Mainz nije pobijedio u Dortumndu.

Utakmice 32. kola: Eintracht - Schalke 2:1 (An. Silva 28, Abraham 50/McKennie 59), Augsburg - Hoffenheim 1:3 (Vargas 69/Dabbur 50, 62, Bebou 89), Borussia (D) - Mainz 0:2 (Burkardt 33, Mateta 49-11m), Leverkusen - Koln 3:1 (Bender 7, Havertz 40, Diaby 83/Bornauw 59), RB Leipzig - Fortuna 2:2 (Kampl 63, Werner 63/Skrzybski 87, Hoffman 90+2)

Poredak: Bayern 76, Borussia (D) 66, RB Leipzig 63, Leverkusen 60,...