Bundesliga: Kramarić igrao u pobjedi Hoffenheima, Bayern potopio HSV

Subota, 10. ožujka 2018. 18:23 Napisao/la  SC
Robert Lewandowski (Bayern)

Bayern je na Allianz Areni potopio HSV s 6:0. Bavarci su nastavili s uvjerljivim pobjedama na domaćem terenu protiv gostiju iz Hamburga.

Već nakon 19. minuta domaćini su vodili s 3:0, a zabili su Ribery te dvaput Lewandowski. Do kraja utakmice Bayern je preko Lewandowskog, Robbena i Riberyja zabio još tri gola.

Uvjerljivu 3:0 pobjedu upisao je i Hoffenheim protiv Wolfsburga. Strijelci za domaću momčad bili su Schulz (18'), Gnabry (77') te Knoche (autogol u 80. minuti). Andrej Kramarić odigrao je 66 minuta.

Hannover je na domaćem terenu izgubio s 3:1 od Augsburga. Za Hannover je zabio Sane, dok su za goste pogađali dvostruki strijelac Gregoritsch te Kačar.

U Berlinu su bez pogodaka odigrali Hertha i Freiburg. Ibišević je za domaćine odigrao 59 minuta.

Bayer je pobijedio Morussiju (M) golovima Alaria i Brandta.

Jedvaj nije bio u konkurenciji zbog ozljede.

Utakmice 26. kola: Bayern - HSV 6:0 (Ribery 8, 81, Lewandowski 12, 19, 90-11m, Robben 55), Hannover - Augsburg 1:3 (Sane 37/ Gregoritsch 26, 83, Kacar 45+2), Hertha - Freiburg 0:0, Hoffenheim - Wolfsburg 3:0 (Schulz 18, Gnabry 77, Guilavogui 80-ag), Bayer Leverkusen - Borussia (M) 2:0 (Alario 39, Brandt 90+3)

Poredak: Bayern 66, Schalke 46, Bayer Leverkusen 44, Borussia (D) 42 (-1), Eintracht 42 (-1), Leipzig 39 (-1), Hoffenheim 38....