Bundesliga: Kovač ostao bez pobjede u sudačkoj nadoknadi, Brekalo igrao u remiju

Subota, 19. listopada 2019. 18:09 Napisao/la  SC
Serge Gnabry (Bayern)

Bayern je u sudačkoj nadoknadi susreta ostao bez dva boda u gostima kod Augsburga.

Domaćima je bod osigurao Finnbogason.

Augsburg je poveo već u 1. minuti nakon što je Marco Richter iskoristio dekoncentraciju u Bayernovoj obrani.

No, Bayern je izjednačio već u 14. minuti golom Lewandowskog.

Jedvaj je igrao cijeli susret za Augsburg, dok je Perišić utakmicu gledao s klupe gostiju.

Brekalo je izašao u 74. minuti remija koji je njegov Wolfsburg igrao u gostima kod Leipziga.

Momčad Nike Kovača došla je do potpunog preokreta u 49. minuti krasnim golom Sergea Gnabryja, ali unatoč dominaciji nije izdržala do kraja.

Augsburg je u prvoj minuti sudačke nadoknade krenuo u kontru, Cordova je probio desnu stranu i ubacio u peterac gdje nitko nije čuvao Finbogassona i Islanđanin je samo gurnuo loptu u prazan gol.

Utakmice 8. kola: Augsburg - Bayern 2:2 (Richter 1, Finnbogason 90+1/ Lewandowski 14, Gnabry 49), Fortuna Dusseldorf - Mainz 1:0 (Hennings 82), RB Leipzig - Wolfsburg 1:1 (Werner 54/ Weghorst 82), Union Berlin - Freiburg 2:0 (Bulter 1, Ingvartsen 84), Werder - Hertha 1:1 (Sargent 7/ Lukebakio 70), Borussia (D) - Borussia (M) 1:0 (Reus 58)

Poredak: Borussia (M) i Wolfsburg po 16, Bayern, Borussia (D) i RB Leipzig po 15...