NJEMAČKO PRVENSTVO

Ivica Olić strijelac u pobjedi Wolfsburga

Subota, 29. ožujka 2014. 16:58 Napisao/la  SC

Rezultati 28. kola: Bayern - Hoffenheim 3:3, Stuttgart - Borussia (D) 2:3,  Wolfsburg - Eintracht 2:1

Bundesliga

WOLFSBURG - EINTRACHT 2:1

Volkswagen Arena. Gledatelja: 29.159. Sudac: Gagelmann.

Strijelci: 0:1 Aigner (11'), 1:1 Olić (69'), 2:1 Naldo (89').

WOLFSBURG: Grün, Naldo, Klose (od 20' Knoche),  Rodriguez, Gustavo, Perišić (od 77' Ochs), Träsch, De Bruyne, Malanda Adje (od 61' Caliguri), Arnold, Olić.

EINTRACHT: Trapp, Madlung, Djakpa, Zambrano, Jung, Barnetta (od 87' Stendera), Aigner, Lanig (od 74' Kadlec), Schrock (od 61' Rosenthal), Flum, Joselu.

Nogometaši Wolfsburga pobijedili su Eintracht 2:1, a Ivica Olić postigao je pogodak za domaćina u 69. minuti utakmice za 1:1. Ivica Olić odigrao je cijelu utakmicu za domaćina, dok je Ivan Perišić zamijenjen u 77. minuti.

Borussia Dortmund slavila je na gostovanju kod Stuttgarta zahvaljujući hat-tricku Marca Reusa (2:3). Borussia se tako vratila na drugo mjesto, a preokret je uslijedio u završnici kada je Stuttgart prvi vodstvu 2:1 ostao bez Niedermaiera koji je skrivio kazneni udarac u 68. minuti.

Bayern je naslov prvaka pred svojim gledateljima proslavio remijem (3:3), tek trećim u prvenstvu ove sezone. Mario Mandžukić u igru je ušao u 46. minuti umjesto Gotzea.

Rezultati 28. kola: Bayer (L) - Braunschweig 1:1 (Kiessling 63'-11m/Reichel 47'), Bayern - Hoffenheim 3:3 (Pizarro 31', 40', Shaqiri 34'/Modeste 23', Salihović 44', Firmino 75'), Mainz  - Augsburg 3:0 (Bungert 23', Hitz 38'-ag, Geis 83'), Stuttgart - Borussia (D) 2:3 (Gentner 9', Harnik 19'/Reus 30', 68'-11m, 83'),  Wolfsburg - Eintracht 2:1 (Olić 69', Naldo 89'/Aigner 11').