NJEMAČKO PRVENSTVO

Perišić zabio dva gola, Lakić jedan

Subota, 11. svibnja 2013. 17:52 Napisao/la  SC

Rezultati 33. kola: Bayern - Augsburg 3:0,  Hoffenheim - HSV 1:4,  Schalke - Stuttgart 1:2,  Werder - Eintracht 1:1,  Wolfsburg - Borussia (D) 3:3

Nogometaši Wolfsburga i Borussije Dortmund podijelili su bodove u sjajnoj utakmici u kojoj su Vukovi prosuli vodstvo 3:1 u zadnjih šest minuta utakmice. Naime, domaćin je u 84. minuti imao vodstvo 3:1 uz dva pogotka Ivana Perišića. Ipak, nije izdržao, Reus je dvama pogocima (84', 88') donio Borussiji bod.

Perišić je igrao do 80. minute kada ga je zamijenio Schafer. Ivica Olić odigrao je cijelu utakmicu za Vukove i asistirao Perišiću za drugi gol.

Werder i Eintracht podijelili su bodove, remi gostima donio je Srđan Lakić pogotkom u 51. minuti.

Schalke je izgubio na domaćem travnjaku i dopustio Freiburgu da s nova tri boda uhvate priključak u borbi za mjesto u Europskoj ligi.

Rezultati 33. kola: Bayer (L) - Hannover 3:1 (Hegeler 6', 59', Kiessling 28'/Sobiech 71'), Bayern - Augsburg 3:0 (Muller 69', Shaqiri 82', Gustavo 87'),  Fortuna - Nurnberg 1:2 (Balitsch 23'-11m/Mak 58', Plattenhardt 64'), Greuther Furth - Freiburg 1:2 (Zimmermann 3'/Schmid 69', Kruse 78'),  Hoffenheim - HSV 1:4 (Volland 61'/Son 18', Aogo 35', Jiracek 60', Rudnevs 88'),  Mainz - Borussia (M) 1:3 (Parker 12'/Hrgota 39'-11m, 58', Hanke 64'), Schalke - Stuttgart 1:2 (Ulreich 90'-g/Ibišević 24', 66'),  Werder - Eintracht 1:1 (Bruyne 22'/Lakić 51'),  Wolfsburg - Borussia (D) 3:3 (Perišić 14', 23', Naldo 26'/Bender 5', Reus 84', 88').