Bundesliga: Perišić igrao u derbiju, Haaland pogodio u 95., Collins ispao iz lige

Subota, 13. lipnja 2020. 17:30 Napisao/la  SC
Ivan Perišić (Bayern)

Ivan Perišić igrao je praktično cijelu utakmicu u derbiju kola.

Hrvatski reprezentativac izašao je u 88. minuti utakmice na kraju koje je Bayern pobijedio Borrusia M'gladbach pogotkom Goretzke u 86. minuti.

Bayern je stigao nadomak nove titule.

Erling Haaland pogotkom u 95. minuti donio je Borussiji pobjedu u Duseldorfu, gosti su osvojili bodove kojima su odgodili proslavu titule prvaka u Munchenu.

Marin Pongračić odigrao je cijelu utakmicu za Wolfsburg, Josip Brekalo igrao je do 55. minute utakmice bez pobjednika.

Paderbon je doživio težak domaći poraz u derbiju začelja, momčad Jamilua Collinsa time je ostala prikovana za dno ljestvice (20) čime se praktično oprostila od prve Bundeslige.

Werder i Fortuna sa po 28 bodova nastavljaju borbu za 16. mjesto, koje donosi kvalifikacije za ostanak u ligi.

Utakmice 31. kola: Koln - Union Berlin 1:2 (Cordoba 90+2/Friedrich 39, Gentner 67), Fortuna - Borussia Dortmund 0:1 (Haaland 90+5), Hertha - Eintracht 1:4 (Piatek 24/Dost 51, An. Silva 62, 86, N'Dicka 68), Paderborn - Werder 1:5 (Sabiri 66/Klaasen 20, 39, Osako 34, Eggestein 60, Fullkrug 90+2) , Wolfsburg - Freiburg 2:2 (Weghorst 14, 27-11m/Holer 43, Sallai 46), Bayern - Borrusia M'gladbach 2:1 (Zirkzee 26, Goretzka 86/Pavard 37-ag)

Poredak: Bayern 73, Borussia (D) 66, RB Leipzig 62,...