Bundesliga: Eintracht pobijedio, Ante Rebić zabio drugi gol u tri dana za njemačku momčad

Nedjelja, 24. veljače 2019. 17:41 Napisao/la  SC
Ante Rebić (Eintracht)

Eintracht je slavio u gostima kod Hannovera, a pobjedu je navijestio Rebić koji je zabio drugi pogodak u tri dana za njemačku momčad.

Ante Rebić načeo je mrežu domaćina Hannovera u 54. minuti na asistenciju Jovića.

Jović se i sam upisao u strijelce devet minuta kasnije, a asistirao mu je Kostić.

Posljednji pogodak djelo je Kostića u 90. minuti, na asistenciju Jovića koji je odradio sjajnu utakmicu u dresu Eintrachta.

Jedvaj je odigrao svih 90 minuta u porazu njegova Bayera u gostima kod Borussije (D) koja je zadržala prednost od tri boda ispred Bayerna.

Utakmica 23. kola: Hannover - Eintracht 0:3 (Rebić 54, Jović 63, Kostić 90), Borussia (D) - Bayer Leverkusen 3:2 (Zagadou 30, Sancho 38, Gotze 60/ Volland 37, Tah 75)

Poredak: Borussia (D) 54, Bayern 51, Borussia (M) 43, Leipzig 41 (22), Wolfsburg 38, Eintracht 37...