Bundesliga: Borussia Dortmund pobjedom kod Augsburga došla nadomak titule

Nedjelja, 21. svibnja 2023. 20:57 Napisao/la  SC
Slavlje nogometaša Borussije

Nogometaši Borussije Dortmund na najboljem su putu da osvoje Bundesligu, u utakmici 33. kola momčad hrvatskog trenera Edina Terzića iskoristila je kiks Bayerna i pobjedom na gostovanju kod Augsburga došla nadomak titule.

David Čolina igrao je u drugom poluvremenu, Dion Drena Beljo odigrao je svih 90 minuta za Augsburg u porazu od vjerojatno novih prvaka.

Utakmice 33. kola: Mainz – Stuttgart 1:4 (Ingvartsen 23/Endo 41, Guirassy 64, Fuhrich 78, Coulibaly 90+1), Augsburg – Borussia Dortmund 0:3 (Haller 58, 84, Brandt 90+3)