NJEMAČKO PRVENSTVO

Bayern uvjerljiv protiv Stuttgarta

Subota, 07. studenog 2015. 17:41 Napisao/la  SC

Rezultati 12. kola: Bayern - Stuttgart 4:0, Bayer (L) - Koln 1:2, Mainz - Wolfsburg 2:0

Nogometaši minhenskog Bayerna vratili su se na pobjedničke staze u njemačkom nogometnom prvenstvu. Nakon blagog kiksa i remija u prošlom kolu u Frankfurtu sastav Pepa Guardile već je do četrdesete minute riješio sva otvorena pitanja na Alianz Areni protiv Stuttgarta.

Svojevrsno iznenađenje priredio je Koln pobjedom u Leverkusenu protiv Bayera čime mu je nanio drugi uzastopni poraz.

Uz Bayer izgubio je i Wolfsburg u Mainzu, a susrete bez pogodaka odigrali su Hoffenheim i Eintracht te Borussia (M) i Ingolstadt.

Ivica Olić sjedio je na klupi HSV-a u utakmici protiv Darmstadta, Ivo Iličević ušao je u 65. minuti.

Bundesliga - 12. kolo, rezultati: Bayern - Stuttgart 4:0 (Robben 11, Costa 17, Lewandowski 37, Muller 40), Hoffenheim - Eintracht 0:0, Bayer (L) - Koln 1:2 (Hernandez 33/Maroh 17, 72)Mainz - Wolfsburg 2:0 (De Blasis 31, Malli 75), Borussia (M) - Ingolstadt 0:0, Darmstadt - HSV 1:1 (Heller 47/Lasogga 29)