NJEMAČKO PRVENSTVO

Bayern prvak šesti puta zaredom

Subota, 07. travnja 2018. 17:31 Napisao/la  SC

Brekao igrao u pobjedi Wolfsburga

Bayern je uspješan bio na gostovanju kod Augsburga i potvrdio naslov prvaka, šesti zaredom.

Domaći su poveli autofolom Sule, ali već do poluvremena su se Tolisso i Rodriguez pobrinuli da postave stvari na svoje mjesto.

U nastavku u strijelce su se još upisali Robben i Wagner.

Borussia (M) pobijedila je Herthu zahvaljujući dvostrukom strijelcu Thorganu Hazardu.

Koeln i Mainz remizirali su 1:1

Brekalo je igrao u pobjedi Wolfsburga do 94. minute kada je zamijenjen. Njegova momčad pobijedila je u gostima kod Freiburga sa dva pogotka Didavija.

Utakmice 29. kola: Augsburg - Bayern 1:4 (Sule 18-ag/ Tolisso 32, Rodriguez 38, Robben 62, Wagner 87), Borussia (M) - Hertha 2:1 (Hazard 75, 78-11m/ Kalou 40), Koeln - Mainz 1:1 (Hector 7/ De Blasis 50), Freiburg - Wolfsburg 0:2 (Didavi 2, 83), HSV - Schalke 3:2 (Kostić 17, Holtby 52, Hunt 84/ Naldo 9, Burgstaller 63)

Poredak: Bayern 72, Schalke 52, Borussia (D) 48 (-1), Leipzig 46 (-1), Bayer Leverkusen 45 (-1), Eintracht 45 (-1), Hoffenheim 42 (-1)