NJEMAČKO PRVENSTVO

Ingolstadt iznenadio Werder u Bremenu

Subota, 19. rujna 2015. 17:21 Napisao/la  SC

Utakmice 5. kola: Darmstadt - Bayern 0:3, Werder - Ingolstadt 0:1, Wolfsburg - Hertha 2:0

Nogmetaši Bayerna lako su se obračunali sa debitantom u prvoligaškom društvu, Darmstadtom. Bayern je slavio golovima Vidala, Comana i Rodea. Mario Vrančić u igru Darmstadta ušao je u 77. minuti.

Niti Ivica Olić nije bio u početnom sastavu HSV-a koji je  odigrao bez golova sa Eintrachtom. Olić je u 76. minuti zamijenio Iličevića.

Još jedan novi prvoligaš Ingolstadt priredio je iznenađenje pobjedivši Werder u gostima. Strijelac je bio u posljednjoj minuti utakmice Hartmann sa bijele točke.

DARMSTADT: Mathenia, Garics, Sulu, Caldirola, Holland, Niemeyer (69' Rosenthal), Gondorf, Heller, Kempe, Rausch (77' Vrančić), Stroh-Engel (59' Wagner)

BAYERN: Neuer, Rafinha, Boateng (72' Xabi Alonso), Alaba, Juan Bernat, Kimmich, Rode, Vidal (66' Javi Martinez), Coman, Douglas Costa (68' Muller), Gotze

Utakmice 5. kola: Darmstadt - Bayern 0:3 (Vidal 20', Coman 62', Rode 63'), Cologne - Borussia (M) 1:0 (Modeste 64'), HSV - Eintracht 0:0, Werder - Ingolstadt 0:1 (Hartmann 90' - 11m), Wolfsburg - Hertha 2:0 (Bas Dost 76', 88' - 11m), Meinz - Hoffenheim 3:1 (Malli 18', 61', 68'/ Schmid 13')