Bundesliga: Bayern uvjerljiv, hattrick Rodrigueza, slavlje Eintrachta

Nedjelja, 17. ožujka 2019. 15:43 Napisao/la  SC
James Roddriguez (Bayern)

Bayer je poražen u Leverkusenu 1:3 od Werdera.

Kruse i Rashica osiguralis u pobjedu gostima do poluvremena.

U nastavku Bailey je smanjio za domaće, no Kruse je drugim pogotkom potvrdio pobjedu gostiju.

Ante Rebić je ušao u 76. minuti susreta u kojem je njegov Eintracht minimalno pobijedio Nurnberg.

Rebić je u 88. minuti zatresao mrežu, ali je VAR poništio pogodak zbog zaleđa.

Nakon ispdanja u Ligi prvaka, Bayern se osvetio Mainzu te pobijedio sa 6:0.

Trostruki strijelac bio je James Rodriguez.

Utakmice 26. kola: Bayer Leverkusen - Werder Bremen 1:3 (Bailey 75/ Kruse 13, 90+5, Rashica 37), Eintracht - Nurnberg 1:0 (Hinteregger 31), Bayern - Mainz 6:0 (Lewandowski 3, Rodriguez 33, 51, 55, Coman 39, Davies 70)

Poredak: Bayern 60, Borussia (D) 60, RB Leipzig 49, Borussia (M) 47, Eintracht 46, Bayer 42, Wolfsburg 42, Werder 39, Hoffenheim 38....