Bundesliga: Bayer i Werder podjelili bodove na startu trećeg kola, atraktivni pogodak Tina Jedvaja

Petak, 12. rujna 2014. 22:09 Napisao/la  SC

Susret 3. kola: Bayer - Werder 3:3. Hrvatski reprezentativac Tin Jedvaj otvorio treće kolo prekrasnim pogotkom u Leverkusenu

Bayer i Werder remijem su u izuzetno zanimljvoj utakmici otvorili treće bundesligaško kolo. Pogotkom ga je načeo Tin Jedvaj, hrvatski je reprezentativac postigao prekrasan pogodak u 17. minuti susreta na asistenciju Stefana Kiesslinga. Udarcem pod gredu bivši branič Dinama matirao je gostujućeg vratara Wolfa.

Do poluvremena Werder je uspio izjednačiti golom Bartelsa, a Di Santo je pola sata prije kraja goste dovesti u vodstvo pogotkom za preokret. Domači su izjednačili pogotkom Korejca Sona u 73. minuti, a za konačnih 3:3 je četiri minute prije kraja zabio austrijski stoper Prodl.

Bayer je nakon pobjeda protiv dortmundske Borussie i berlinske Herthe propustio priliku za ostati na maksimalnom učinku nakon prva tri kola njemačkog prvenstva.

Bayer - Werder 3:3 (Jedvaj 17, Calhanoglu 63, Son 73/Bartels 45, Di Santo 60, Prodl 86)

BAYER: Leno - Boenisch, Spahić, Toprak, Jedvaj - Castro, Bender (69 Reinartz) - Bellarabi, Calhanoglu, Oztunali (62 Son) - Kiessling (90 Drmić)

WERDER: Wolf - Garcia, Prodl, Mulongoti, Fritz (82 Busch) - Elia (78 Petersen), Junuzović, Galvez, Bartels - Selke (71 Hajrović), Di Santo