NJEMAČKO PRVENSTVO

Rebić strijelac, Bayernu samo bod protiv Mainza

Subota, 22. travnja 2017. 17:17 Napisao/la  SC

Utakmice 30. kola: Bayern – Mainz 2:2, Eintracht – Augsburg 3:1

Eintracht iz Frankfurta  trenera Nike Kovača na svom terenu pobjedio je Augsburg pogocima Fabiana u 78. i 87. minuti i Ante Rebića u sučevoj nadoknadi.

Ante Rebić odigrao je cijeli susret za domaći Eintracht, te je u 55. minuti zaradio žuti karton.

Bayern je na svom terenu u Munchenu odigrao nerješeno protiv Mainza.

Mainz je vodio 2:1 sve do 73. minute kada je izjednačio Alcantara.

Antonio Čolak bio je na klupi za pričuve Darmstadta koji je sa 2:1 savladao Hamburger u gostima.

Četverostruki strijelac za Bremen u pobjedi kod Ingolstadta (4:2) bio je Kruse.

Utakmice 30. kola: Bayern – Mainz 2:2 (Robben 16, Alcantara 73/Krkić 3, Brosinski 40), Eintracht – Augsburg 3:1 (Fabian 78, 87/Gouweleeuw 9), Hamburger SV – Darmstadt 1:2 (Holland 90+3 ag/Sulu 51, Platte 53), Hertha – Wolfsburg 1:0 (Ibišević 59), Ingolstadt – Bremen 2:4 (Lezcano 32, Gross 62/Kruse 45+1, 81,87,90+4), Borussia (M) - Borussia (D) 2:3 (Stindl 43, Schmelzer 48-ag/Reus 10, Aubameyang 59, Guerreiro 87)