Subota, 25. studenog 2017. 17:36 Napisao/la  SC

Schalke u Dortmundu stigao minus četiri

Kylian Hazard (Borussia M)

Borussia Monchengladbach pobijedila je Bayern 2:1.

Domaći su do kraja prvog dijela imali prednost od 2:0 zahvaljujući pogocima Hazarda sa bijele točke te Gintera.

Poraz gostiju ublažio je Vidal u 74. minuti

Ante Rebić igrao je cijelu utakmicu za Eintracht u domaćem porazu od Leverkusena.

Nakon četvrtog poraza momčad Nike Kovača smjestila se u sredinu ljestvicu.

Rijetko viđeni preokret dogodio se u Dortmundu.

Borussia je u 25. minuti vodila 4:0 protiv Schalkea, ali su gosti u nastavku ostvarili podvig postignuvši četiri pogotka.

Posao im je olakšao Aubameyang, koji je u 72. morao izaći iz igre nakon što je dobio drugi žuti karton.

Utakmice 13. kola: Augsburg - Wolfsburg 2:1 (Gregoritsch 51, Finnbogason 78/Divadi 40),  Borussia (D) - Schalke 4:4 (Aubameyang 12, Stambouli 18-ag, Gotze 20, Guerreiro 25/Burgstaller 61, Harit 65, Caligiuri 86, Naldo 90+4), Eintracht Frankfurt - Leverkusen 0:1 (Volland 76),  Leipzig - Werder 2:0 (Keita 34, Bernardo 87),  Freiburg - Mainz 2:1 (Petersen 51, Kath 90+1/Berggreen 90+2), Borussia (M) - Bayern 2:1 (Hazard 39-11m, Ginter 44/ Vidal 74)