Bundesliga: Andrej Kramarić strijelac u pobjedi Hoffenheima protiv Augsburga

Nedjelja, 07. travnja 2024. 17:36 Napisao/la  SC
Andrej Kramarić

Andrej Kramarić bio je strijelac za Hoffenheim u domaćoj pobjedi protiv Augsburga.

Deveti prvenstveni pogodak ove sezone Kramarić je postigao u 20. minuti dvoboja, lijepo je na vrhu kaznenog prostora primio jednu loptu i majstorskim udarcem svladao gostujućeg vratara.

Kristijan Jakić zbog ozljede je napustio momčad Augsburga već u 12. minuti dvoboja, Dion Drena Beljo je za goste igrao od 75. minute.

Lovro Majer igrao je od 57. minute za Wolfsburg u domaćem porazu od Borussije Moenchengladbach.

Rezultati: Hoffenheim – Augsburg 3:1 (Weghorst 17, Kramarić 20, Bebou 90/Demirović 61), Wolfsburg - Borussia Moenchengladbach 1:3 (Baku 7, Itakura 52, Ngoumou 58, Reitz 88)