Bundesliga: Andrej Kramarić postigao pogodak u utakmici protiv Romana Bezjaka

Utorak, 20. rujna 2016. 22:03 Napisao/la  SC

Utakmice 4. kola: Darmstadt - Hoffenheim 1:1,  Ingolstadt - Eintracht Frankfurt 0:2, Freiburg - Hamburg 1:0,  Wolfsburg - B. Dortmund 1:5

Dvojica bivših napadača Rijeke, Roman Bezjak i Andrej Kramarić, odigrali su utakmicu 4. kola bez pobjednika, ali se Kramarić upisao u listu strijelaca.

Darmstadt i Hoffenheim odigrali su 1:1. Kramarić je goste doveo u vodstvo u 47. minuti udarcem sa ruba šestnaesterca

Ukrajinac Olijnyk osigurao je Darmstadtu bod pogotkom u 92. minuti.

Kramarić je izašao u 54. minuti, Bezjak je odigrao cijelu utakmicu.

Ante Rebić izašao je u 13. minuti utakmice protiv Ingolstadta zbog ozljede, napadač Eintrachta nije aktivno sudjelovao u pobjedi momčadi Nike Kovača.

Alen Halilović sjedio je na klupi HSV-a do 76. minute, kada je ušao u igru umjesto Mullera.

Šest minuta ranije negova je momčad primila pogodak kojim je Freiburg pobijedio 1:0

Utakmice 4. kola: Darmstadt - Hoffenheim 1:1 (Olijnyk 90+2/Kamarić 47), Ingolstadt - Eintracht Frankfurt 0:2 (Abraham 45+2, Oczipka 50), Freiburg - Hamburg 1:0 (Petersen 70), Wolfsburg - B. Dortmund 1:5 (Didavi 53/Guerreiro 4, Aubameyang 16, 62, Dembele 58, Piszczek 73)