NJEMAČKO PRVENSTVO

Andrej Kramarić ponovno strijelac za Hoffenheim

Subota, 19. ožujka 2016. 17:53 Napisao/la  SC

Utakmice 27. kola: Koln - Bayern 0:1, HSV - Hoffenheim 1:3, Wolfsburg - Darmstadt 1:1

Andrej Kramarić ponovno se upisao među strijelce. Kramarićev Hoffenheim je slavio u gostima kod HSV-a  u 27. kolu Bundeslige, Bio je to derbi klubova koji se bore za ostanak u ligi.  Kramarić je postigao četvrti gol otkako je u siječnju iz Leicestera došao na posudbu u Hoffenheim, te čak treći u tri posljednje utakmice.

U 20. minuti vratar domaćih Rene Adler srušio je napadača gostiju Kevina Vollanda, a Kramarić je sigurno izveo najstrožu kaznu za vodstvo gostiju.Tri minute nakon Kramarićevog gola iz jedanaesterca, Volland vodstvo gostiju povećava na 0:2, da bi Aaron Hunt u 30. minuti s bijele točke smanjio na 1:2. Konačnih 1:3 postavio je Vargas u 67. minuti

Za domaćine igrao je cijelu utakmicu Ivo Iličević, dok Ivica Olić nije bio u konkurenciji. Kramarić je iz igre izašao u 62. minuti, zamijenio ga je strijelac Vargas.

Utakmice 27. kola: Koln - Bayern 0:1 (Lewandowski 10), Werder - Mainz 1:1 (Pizarro 45-11m/ Baumgartlinger 38), HSV - Hoffenheim 1:3 (Hunt 30-11m/ Kramarić 20-11m, Volland 23, Vargas 67), Hertha - Ingolstadt 2:1 (Haraguchi 54, Kalou 69/ Hinterseer 75), Wolfsburg - Darmstadt 1:1 (Schuerrle 90/ Wagner 83), Eintracht - Hannover 96 1:0 (Ben-Hatira 33)