Bundesliga: Andrej Kramarić odigrao osam minuta u remiju svog Hoffenheima i Bayera

Subota, 23. siječnja 2016. 17:30 Napisao/la  SC

Rezultati 18. kola: Hoffenheim - Bayer (L) 1:1, Ingolstadt - Mainz 1:0, Hannover - Darnstadt 1:2, Hertha - Augsburg 0:0, Koln - Stuttgart 1:3

Andrej Kramarić dobio je priliku od 83. minute u remiju 1:1 Hoffenheima i Bayera. Domaćin je vodio od 40. minute kada je lijepo pogodio Hamad s 14 metara, ali apotekari su bod spasili preko Topraka u 75. minuti. Za domaćine Bičakčić nije ulazio u igru, dok je Tin Jedvaj igrao do 68. minute.

Jedinu domaću pobjedu ostvario je Ingolstadt koji je golom Hartmanna iz jedanaesterca u 41. minuti s 1:0 pobijedio Mainz. Stuttgart je kao gost pobijedio Köln 3:1, iako su domaćini poveli u 19. minuti preko Modestea koji je iskoristio jedanaesterac. U 36. minuti gosti su izjednačili preko Didavija. U nastavku su gostima golovima pobjedu osigurali Werner i Gentner.

Do gostujuće pobjede stigao je i Darmstadt i to 2:1 kod Hannovera. Domaćin je poveo preko Almeide, ali gosti su do tri boda stigli s dva gola Wagnera. Vedad Ibišević odigrao je 90 minuta u nuli Herthe i Augsburga.

Bundesliga - 18. kolo - rezultati: Hoffenheim - Bayer (L) 1:1 (Hamad 40/Toprak 75), Ingolstadt - Mainz 1:0 (Hartmann 41-11m), Hannover - Darnstadt 1:2 (Hugo Almeida 10/Wagner 31, 47), Hertha - Augsburg 0:0, Koln - Stuttgart 1:3 (Modeste 19-11m/Didavi 36, Werner 51, Gentner 83)