Bundesliga: Andrej Kramarić strijelac i asistent, Bayern odigrao neodlučeno

Subota, 21. studenog 2020. 17:48 Napisao/la  SC
Andrej Kramarić

Dani Olmo igrao je prvo poluvrijeme u remiju u Frankfurtu, RB Leipzig nije iskoristio priliku dosegnuti Bayern koji je odigrao neodlučeno protiv Werdera.

Andrej Kramarić ponovo je zaigrao i odmah postigao pogodak i asistirao u remiju Hoffenheima.

Kramarić je izašao u sudačkoj nadoknadi, dvije minute prije nego što su gosti izjednačili.

Josip Brekalo igrao je do 80. minute u pobjedi Wolfsburga.

Utakmice 8. kola: Arminia Bielefeld - Leverkusen 1:2 (Hradecky 47-ag/Bailey 27, Dragović 88), Bayern - Werder 1:1 (Coman 627Eggestein 45), Hoffenheim - Stuttgart 3:3 (Baumgartner 16, Sesegnon 48, Kramarić 71-11m/Gonzalez 18, Wamangituka 27 Kempf 90+3), Borussia (M) - Augsburg 1:1 (Neuhaus 5/Caligiuri 88), Schalke - Wolfsburg 0:2 (Weghorst 3, Schlager 24), Eintracht - RB Leipzig 1:1 (Barkok 43/Poulsen 57)

Poredak: Bayern 19, Leverkusen 18, RB Leipzig 17, Borussia (D) 15 (7)...