Bundesliga: Andrej Kramarić strijelac u porazu Hoffenheima, Bayer poražen u Leipzigu, Jedvaj igrao

Subota, 08. travnja 2017. 17:39 Napisao/la  SC

Utakmice 28. kola: FC Koln - Borussia (M) 2:3, Freiburg – Mainz 1:0, Hamburger SV – Hoffenheim 2:1, RB Leipzig - Bayer (L) 1:0, Schalke – Wolfsburg 4:1, Bayern - Borussia (D) 4:1

Andrej Kramarić bio strijelac za Hoffenhaim u porazu kod Hamgurgera.

Kramarić je postigao pogodak za izjednačenje 1:1 iz kaznenog udarca u 33. minuti susreta.

Tin Jedvaj odigrao je cijeli susret za Bayer koji je doživio poraz kod Leipziga pogotkom u sučevoj nadoknadi, a strijelac je bio Poulzen.

Nogometaši Bayerna uvjerljivo su svladali dortmudnsku Borussiju. Gosti su imali u 20. minuti zaostatak od jednog gola, no nisu imali šanse pored raspoloženog domaćina.

Utakmice 28. kola: FC Koln - Borussia (M) 2:3 (Clemens 18, Modeste 58/Vestergaard 13, Traore 55, Stindl 81), Freiburg – Mainz 1:0 (Petersen 70), Hamburger SV – Hoffenheim 2:1 (Hunt 25, 75/Kramarić 33 – 11 m), RB Leipzig - Bayer (L) 1:0 (Poulzen 90+3), Schalke – Wolfsburg 4:1 (Burgstaller 6, 77, Goretzka 23, Caligiuri 48/Gomez 79), Bayern - Borussia (D) 4:1 (Ribery 4, Lewandowski 10, 68, Robben 49/ Guerreiro 20)