Mnogi su mu zamjerali sporu i neprepoznatljivu igru, a „šećer“ na kraju bio je i promašeni jedanaesterac s kojim je Zlatna lopta iz 2007. godine jednom nogom zakoračila prema izlaznim vratima Real Madrida
U četiri utakmice do kraja prvenstva moramo osvojiti šest bodova. Ako osvojimo prvenstvo, sezona će biti uspješna, kaže Mourinho
Osjećam da sam iznevjerio navijače i ispričavam se. Start koji sam napravio izgleda loše na snimci, ali ljudi znaju da nisam takav tip igrača, objašnjava kapetan londonskog sastava
Real - Bayern 2:1 (3:4 - 11m).  Bavarci su u finale prošli na krilima vratara Neuera
Mi se nećemo mijenjati, to je naš način života i igre. Sretan sam i ponosan kada izgubimo i kada pobijedimo, rekao je Rosell
Vidimo se u finalu, poručio je Mourinho igračima Chelsea prije utakmice u Barceloni
Barcelona - Chelsea 2:2. U 37. minuti utakmice isključen je kapetan Chelsea John Terry zbog udaranja Alexa. Messi u 48. minuti nije iskoristio kazneni udarac
Dva zadnja Barcelonina neuspjeha izravna su posljedica slabijih  nastupa Lea Messija, koji je dokazao da mu ni jedan protivnik ne može ništa ako je u pravom ritmu