-  Bili smo iznimno dobro pripremljeni, vidjelo se to na našoj taktici. Rano smo ih napadali i kolektivnom smo igrom isključili Andreu Pirla iz utakmice. U određenim trenucima smo igrali čudesno, objasnio je strateg Bavaraca Jupp Heynckes
Prva utakmica četvrtfinala: PSG - Barcelona 2:2. Barcelona je golom Xavija povela u 89., pet minuta kasnije Matuidi je donio domaćinu vrijedan remi. Messi zabio (38'). pa je zamijenjen na poluvremenu zbog ozljede, Ibrahimović zabio prvi i asistirao za drugi gol
Četvrtfinale: Bayern - Juventus 2:0 (Alaba 1', Muller 63')
Prošle smo godine završnicu Lige prvaka gledali u dnevnom boravku, ove sezone pokušavamo ostvariti san, kaže trener Juventusa Bruno Conti
Messi je najbolji igrač na svijetu u ovom trenutku, a vjerojatno je najbolji igrač svih vremena. Zlatnu loptu bi trebali nazvati prema njemu, rekao je Ibrahimović u najavi utakmice PSG – Barcelona
-  Tito će biti na klupi, u to nema sumnje. On je šef i svi smo sretni što je ponovno s nama, rekao je njegov pomoćnik Jordi Roura na konferenciji dan uoči utakmice
Real pak traži deseti naslov u Ligi odnosno Kupu prvaka, dok bi Mourinho mogao postati prvi trener koji je osvojio ovaj prestižni naslov s tri različita kluba
Malaga – Borussia (D), Real Madrid – Galatasaray, PSG – Barcelona, Bayern – Juventus