Pogotkom Wesleya Sneijdera pet minuta prije kraja Galatasaray je na pobjedom izbacio trostrukog uzastopnog prvaka Italije, torinski Juventus.
Mnogi će s nestrpljenjem čekati oglede iz kojih se svašta može dogoditi. Velikani poput dortmundske Borussije, Milana i Porta mogli bi ispasti ukoliko ne odigraju utakmice na razini svojih mogućnosti.
Manchester United, Leverkusen, Real Madrid, PSG, Olympiacos, Bayern i Manchester City nastavljaju natjecanje u Ligi prvaka. Srnin Šahtar u Europa ligi
Benfici niti domaća pobjeda protiv PSG-a ne znači siguran prolaz u Skupini C
Juventus je uz hat-trick Artura Vidala slavio protiv Kopenhagena rezultatom 3:1, Real Madrid pobijedio je Galatasaray rezultatom 4:1 iako je u 26. minuti isključen Sergio Ramos
U Skupini A Leverkusen dočekuje Manchester United, Juventus je trenutno na posljednjem mjestu u Skupini B
Borussia iz Dortmunda je na pravi način uzvratila Napoliju za poraz na otvaranju
Borussia bi porazom od Napolija izgubila šanse za nastup u osmini finala. Milan, Ajax i Celtic vode ravnopravnu borbu za preostalo mjesto u osmini finala