Rezultati: Juventus - Real Madrid 2:2, Kopenhagen - Galatasaray 1:0,  Viktoria Plzen - Bayern 0:1
Turski Galatasaray već sada ima dva boda više od Juventusa, pa bi u slučaju pobjede u Kopenhagenu došao vrlo blizu drugoga mjesta u skupini B
Rezultati 3. kola: Real Madrid – Juventus 2:1, Anderlecht – PSG 0:5, Bayern - Viktoria Plzen 5:0, CSKA - Manchester City 1:2. Od kada je Cavani stigao u Pariz, Ibrahimović je očito dodatno motiviran
Torinezi su se doveli u nezgodnu situaciju s dva remija (Kopenhagen 1:1, Galatasaray 2:2) i na Santiago Bernabeuu nemaju pravo na kiks
Rezultati 3. kola: Arsenal – Borussia 1:2, Milan – Barcelona 1:1, Marseille – Napoli 1:2, Schalke – Chelsea 0:3
Barcelona i Milan igrali su u osmini finala pošle sezone. Katalonci su u uzvratnoj utakmici slavili s visokih 4:0 i time prošli u daljnju fazu natjecanja unatoč porazu u prvom ogledu (0:2)
Srijeda, 02. listopada 2013. 22:50
Liga prvaka

Bayern nadmoćno pobijedio u Manchesteru

Utakmice 2. kola: Man. City - Bayern 1:3, Šahtar - Man. United 1.1, Juventus - Galatasaray 1:1
Utakmice 2. kola: Arsenal - Napoli 2:0, Ajax - Milan 1:1, Porto - Atletico 1:2. Ajax poveo pogotkom Denswilla u 89. minuti, Balotelli izjednačio u 94. minuti iz kaznenog udarca