Jasno je da nismo bili dovoljno agresivni u sredini i da smo napravili previše individualnih pogrešaka, ali ima razloga zašto je tome tako, kaže Čačić
Pripremna utakmica: Mađarska - Hrvatska 1:1. Svakome je pripalo po jedno poluvrijeme. Hrvatska je bila nešto bolja u prvom poluvremenu, Mađari u nastavku
Nakon osječkih 2:0 protiv Izraela izbornik Ante Čačić i njegovi odabranici nisu bili pošteđeni kritika. Unatoč pobjedi, 3-5-2 sustav nije naišao na odobravanja stručnjaka i javnosti
Najvažnije je da igrači shvate da mogu, da respektiraju protivnika, ali i sebe. To je jako bitno, jer se ranije dolazilo pred jače ekipe sa nesigurnošću, primio bi se gol i sve bi otišlo u krivom smjeru, kaže Gračan
Moj prijatelj Ante Čačić mora shvatiti da sistem nije važan, važna je koncepcija. Nekad je to prolazilo, danas taj sustav 3-­5-2 ne prolazi, tvrdi Ćiro
Hrvatska i Mađarska igraju u subotu od 18 sati na Groupama Areni
Poredak: Belgija i Hrvatska 3, Bugarska i Škotska 0
Čestitke cijeloj ekipi na velikoj pobjedi protiv moćne Španjolske!, napisao je Ćorić na Facebooku