Srećko Juričić je sportski direktor i on vodi kompletnu sportsku politiku, njegova je zadnja. Tu neće biti nikakvih problema, objašnjava Ištuk
Bez razloga smo tražili gol više u završnici, nepotrebno smo skraćivali napade, što nam se kasnije odbilo o glavu.  Ja sam krivac za jedan pogodak, izvadio sam Krapića iz igre, a nisam vidio da nemamo dovoljno igrača u polju, rekao je Roje
Četvrtak, 15. ožujka 2012. 08:52
Prva NL

Ni Dugopolje ne želi igrati Prvu ligu

Najvećeg konkurenta Pomorca u Drugoj HNL muče potpuno isti problemi, zbog kojih ne mogu i viši rang natjecanja
Četvrtak, 15. ožujka 2012. 00:16
Rukomet

Tomac: Canjuga zna kako pobijediti Dansku

Hrvatska može ući u sam vrh svjetskog rukometa, kaže Željko Tomac
Imali smo tri razlike dvije minute prije kraja. Šteta, šteta što nismo imali mirniju završnicu, rekao je Nikola Franković, - Omjer isključenja sigurno nije bio u našu korist, rekao  je Ivica Tucak, trener Jadrana
U samoj završnici susreta odvijala se prava drama,  gostujuća igračica Josipa Tomić u 57.minuti susreta izjednačila je na 22:22, Jelka Mihovilović  povećala je na 22:23, a na terenu je nastupio opći kaos
Srijeda, 14. ožujka 2012. 21:34
Vaterpolo

Primorje EB - Jadran HN 12:11

Riječani su pred u četvrtfinalu Euro lige svladali Jadran iz Herceg Novog na Kantridi
 Zamet – Gorica 37:33. Zamećani su stezali obruč oko gostiju koje je u 53. minuti načeo Luka Kovačević (32:29), a potpuno nokautirao prvi strijelac susreta Igor Vujić za nedostižnih (34:30)