×

Upozorenje

JUser: :_load: Nije moguće učitavanje korisnika sa ID: 50

Je li profesorica Silvija Ferenac uistinu sredila glave Zamećana i je li ona zaslužna za nevjerojatan skok u formi i rezultatima igrača trenera Alena Kurbanovića vjerojatno nikada nećemo saznati, no nitko ne može osporiti da Zamećani od dolaska profesorice Ferenac nisu ista momčad
Ponedjeljak, 12. ožujka 2012. 11:49
Kuglanje

Mlakarice upisale dvije pobjede i zadržale vrh

Mlaka je s dvije pobjede uspjela zadržati prvo mjesto, porazi kuglača i kuglačica Rijeke
Domaćin je izabrao iznimno agresivnu igru. Ne mogu reći da takav pristup nije legitiman, ali da je sudački kriterij bio malo drugačiji, nisam siguran kako bi sve to skupa završilo,  kaže Stilinović
Što se dogodilo Riječankama pitanje je neke malo dublje analize, jer realno, bez obzira na poredak na tablici, ekipa Splita nije jedna od onih od koje treba do posljednje minute strepiti hoće li se zadržati bod
Zadar - Rijeka 3:2 (25:18, 19:25, 25:13, 27:29, 15:13)
Na vratima je briljirao Ivan Stevanović koji je do kraja utakmice nanizao čak 19 obrana dok se za golove pobrinuo Igor Vujić koji je ponio epitet najboljeg strijelca utakmice s devet postignutih golova
Dugopolje - Pomorac 2:1. Strijelci: 1:0 Plaziblat (27), 2:0 Bencun (72), 2:1 Grbac (84). Veliku priliku za izjednačenje propustio je Grbac u 88. minuti
Ništa ne ide preko noći, ponajmanje uspjeh u nogometu. Novac nikada nije i neće biti jedini jamac