Susret 19. kola: Zamet - Sesvete 32:31 (18:16). Zamećanke su susret držale pod kontrolom sve do posljednjih pet minuta, gošće unatoč 0:5 u završnici susreta nisu uspjele uzeti bod
Centar Zamet (subota, 18): Zamet - Ivanić. Sada je utrka za Ligom za prvaka malo otežana, no nismo izgubili sve šanse, kaže Đurica
 Mogu reći da je njihova igra, po onome što smo na pregledanim video-materijalima vidjeli, počela izgledati kao pravi rukomet, kaže kružna napadačica Ella Bukvić
Previše smo pogodaka dopustili Splićankama u posljednjoj četvrtini utakmice, a takvo nešto će opasniji protivnici itekako znati kazniti, rekla je Prosenjak
Poraz za rukometaše Zameta znači korak dalje od Lige za prvaka
Subota, 07. ožujka 2015. 19:30
ŽRK Zamet

Zamećanke uvjerljivo svladale Split

Šest pogodaka Tee Bunić i raznovrsna igra dovoljno za novu pobjedu
Subota (Centar Zamet, 17): Zamet - Split 2010. Neće protiv Splita biti lagana utakmica, no mislim da bi i nju trebale privesti kraju s pozitivnim završetkom, rekla je Miloševićka u najavi utakmice.
Za sada nas ozljede i zdravstveni problemi zaobilaze, nadamo se našem najboljem izdanju i ovog vikenda protiv Poreča, kaže Kovačević