Tajlandsku ponudu (1,5 mil. eura za tri sezone) u 27. godini teško je odbiti u racionalnom promišljanju karijere

Ne znam odakle toliko mržnja, nisam ja krivac što smo bolji od Hajduka,  kaže Mišković
Rijeka

Ispričavam se našim gostima iz Rijeke!

Ne mogu naći nimalo opravdanja, to su ljudi koji ne vole ni Hajduk, niti vole ikoga drugoga, kaže Brbić
Ovdje je bilo opasno igrati. Šteta je što je bilo vrlo malo nogometa, a više događanja na tribinama koje hrvatski nogomet ne zaslužuje. Osuđujem ovakvo ponašanje navijača, rekao je Matjaž Kek
Utakmica 8. kola: Feyenoord - Groningen 4:0 (Kazim-Richards 24', Immers 58', Boëtius 84', Vrede 89')
Nedjelja, 05. listopada 2014. 17:41
Rijeka

Rijeka i Hajduk bez pobjednika

Utakmica 11. kola: Hajduk - Rijeka 1:1. U 74. minuti pomoćni sudac poništio regularan Kramarićev gol
U jednom trenutku stolica je poletjela i prema treneru Rijeke Matjažu Keku. Najzanimljiviji detalj dogodio se u sedmoj minuti kada su navijači Hajduka stolicama počeli gađati Matu Jajala koji je pokušavao izvesti korner