Ovdje je bilo opasno igrati. Šteta je što je bilo vrlo malo nogometa, a više događanja na tribinama koje hrvatski nogomet ne zaslužuje. Osuđujem ovakvo ponašanje navijača, rekao je Matjaž Kek
Utakmica 8. kola: Feyenoord - Groningen 4:0 (Kazim-Richards 24', Immers 58', Boëtius 84', Vrede 89')
Nedjelja, 05. listopada 2014. 17:41
Rijeka

Rijeka i Hajduk bez pobjednika

Utakmica 11. kola: Hajduk - Rijeka 1:1. U 74. minuti pomoćni sudac poništio regularan Kramarićev gol
U jednom trenutku stolica je poletjela i prema treneru Rijeke Matjažu Keku. Najzanimljiviji detalj dogodio se u sedmoj minuti kada su navijači Hajduka stolicama počeli gađati Matu Jajala koji je pokušavao izvesti korner
Utakmica 7. kola: Sevilla - Deportivo 4:1 (M'Bia 24', 57', Bacca 39', Vitolo 63'/Medunjanin 31')
Dugopolje (16): Hajduk - Rijeka. Hajduk ima devet bodova manje od nas, ali ima rep i glavu. Ne budemo li u utakmicu ušli motivirani kao i oni, neće biti dobro, kaže Kek
Nisam zadovoljan kako je Sharbini reagirao nakon utakmice protiv Zagreba, ja sam tip trenera koji informacije o igračima skupljam na treninzima, kaže trener Kek
Ovime mu veliki kompliment javno upućuje trener, koji ga je više puta javno prozivao zbog obvezne igre, kaže Kek