Dokeri su nadigrali gradske rivale, postigavši svih sedam golova, budući da je jedini gol Lokomotive bio autogol domaćeg braniča Strukana
Nakon vrlo dobrog i nadahnutog finiša utakmice, ostaje žal za minimalnim porazom u Čakovcu (80:83).
Rukometašice Senie na domaćem terenu nisu pružile prevelik otpor lideru lige koji je predvođene juniorskim reprezentativkama Pasarić i Vučković. Druga ekipa Zameta slavila na gostovanju u Zaprešiću
Rukometaši Senja u uzbudljivoj završnici uspjeli su iščupati pobjedu protiv gostiju iz Umaga
Momčad trenera Gorana Stašeka kao da se boji uspjeha, Matuljci su tako na samom startu sezone poraženi od Kozale, a sada je uslijedio novi poraz, ovoga puta egzekutor Matulja je bio Ivanić
 Vrbovsko je na utakmicu doputovalo sa osam igrača i u prvih 40 minuta zbog ozljeda su ostali bez još dvojice prvotimaca. Rab - Lošinj 3:2
Sve najvažnije dogodilo se u prvih 45 minuta dvoboja kada je domaćin u tri navrata zatresao mrežu