Nedjelja, 25. ožujka 2012. 18:50
Prva ŽNL

Lokomotiva pobijedila Cres

Lokomotiva - Cres 2:1 (2:0). Klanac je matirao suparničkog vratara u 10. i 27. minuti
Stari Grad - Goranka 2:0 (1:0). Utakmicu je obilježio Šimun Starčević lijepim pogotkom s 25 metara u 25. minuti
Utakmicu između Grobnika i Albone obilježila je apsolutna dominacija domaćina, koji niti jednog trenutka gostima nije dopustio da "dođu do daha"
U 13. kolu 3. HRL – zapad za rukometašice nije bilo većih iznenađenja. Lider lige Orijent Presoflex 2 protutnjao je Crikvenicom te slavio s čak 28 pogodaka razlike te ostao usamljen na vrhu prvenstvene ljestvice
Lider lige Zamet slavio je protiv Buzeta, no ovoga puta momčad trenera Damira Bogdanovića nije bila uvjerljiva kao inače te je pobijedila sa „samo“ četiri pogotka razlike
Rukometašice Zameta na domaćem terenu pobijedile su gošće iz Gorice te pobjedom zasjele na visoko treće mjesto na prvenstvenoj ljestvici
Sama završnica susreta ipak je pripala ekipi Moslavine koja serijom 5:0 dolazi do vrijedne pobjede te konačnih 26:25
Rukometaši Matulja na domaćem terenu pregazili su goste iz Rovinja koji nisu mogli pratiti ritam Matuljaca